• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Sprawozdanie z wycieczki do Stacji Uzdatniania Wody i Zakładu Gospodarowania Odpadami.

W dniu 27.05.2015 roku członkowie koła przyrodniczego „Badacze przyrody” pod opieką pani Anny Partyki i Marty Kucharczyk uczestniczyli w wycieczce do Stacji Uzdatniania Wody w Suchej Górnej i Zakładu Gospodarowania Odpadami w Tarnówku. Uczniowie dowiedzieli się, jakim procesom trzeba poddać wodę, aby nadawała się do picia. Zobaczyli jak zbudowane są filtry. Pracownik Stacji Uzdatniania Wody uświadomił także uczniom, jak ważne jest oszczędzanie wody. Kolejnym miejscem, które członkowie koła mieli okazję zwiedzić był Zakład Gospodarowania Odpadami, do którego trafiają odpady zmieszane. W sąsiedztwie znajduje się centralny PSZOK. Tu są przywożone odpady  posegregowane. Uczniowie zrozumieli, jak ważne jest sortowanie odpadów w domu. Dowiedzieli się, na czym polega recykling.