• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Sprawozdanie z warsztatów w klasie IV a – układanie kubków „Speed stacks”

Sprawozdanie z warsztatów w klasie IV a – układanie kubków „Speed stacks”6 grudnia starsze koleżanki z klasy  5 b przygotowały „mikołajkową niespodziankę” dla uczniów klasy 4 a. Był to doskonały występ, w którym zaprezentowały niecodzienną umiejętność – a mianowicie układanie kubków „Speed stacks”. Na początku dziewczyny opowiedziały, skąd wzięło się u nich takie hobby, później był świetny pokaz. Następnie pokazały i wytłumaczyły, na czym polega zabawa z kubkami. Weronika, Kasia, Julka i Emilka podzieliły klasę na dwa zespoły i przeprowadziły warsztaty, podczas których każdy mógł sprawdzić, czy jest to łatwa „sztuka” 

😊

. Uczniowie świetnie się przy tym bawili, natomiast odważni ochotnicy mogli zaprezentować soje zdolności prze klasą i starszymi koleżankami. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.