SPRAWOZDANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIA POWIATOWEGO KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ W BARWACH NARODOWYCH

Organizator konkursu: Starostwo Powiatowe w Polkowicach

Ku wielkiemu zadowoleniu naszej szkoły oraz Starostwa Powiatowego w Polkowicach, aż 70 naszych uczniów wzięło udział w POWIATOWYM KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ W BARWACH NARODOWYCH.

Zadaniem uczestników w konkursie było wykonanie ozdoby świątecznej w dowolnej formie i technice, z produktów naturalnych, ekologicznych. W tym roku dodatkowo ozdoba powinna być wykonana w kolorystyce biało-czerwonej lub posiadać biało-czerwone elementy dekoracyjne lub swoim wyglądem nawiązywać do tematyki 100-lecia Obchodów Święta Niepodległości.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży, oraz dorosłych z terenu powiatu, podzielony na 3 kategorie wiekowe: przedszkola i podstawówka do 3 klasy, uczniowie gimnazjum i szkół średnich, klasy 7-8 podstawówki oraz pozostali mieszkańcy bez ograniczeń.

Warto dodać, ze na wszystkie 205 ozdób świątecznych, które wpłynęły do Starostwa w ramach powiatowego konkursu, z czego 70 prac z naszej szkoły.

Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę oryginalność, pomysłowość, samodzielność i estetykę wykonania, a w efekcie jej pracy zostały nagrodzone następujące osoby z naszej szkoły:

W kategorii  uczniowie przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce – MACIEJ BOBEŁA kl. III a

Wyróżnienie – MAJA KONIECZNA kl. I a

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych

I miejsce – DANIELA WOJCIŃSKA kl. IV b

I miejsce ex aequo ADRIAN ŚCIANA kl. IV e

I miejsce -ADRIAN ŚCIANA kl. IV e

III miejsce – KASJAN ORUBA kl. IV d

III miejsce ex aequo – PIOTR ANDRZEJAK

Wyróżnienie – FILIP KANIKUŁA  kl. V b

Dodatkowo wszystkie prace wystawione są w holu głównym Starostwa, gdzie mogą mieszkańcy podziwiać ich piękno do nowego roku.

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy za udział i starania wszystkim dzieciom !!!