Sprawozdanie z Mistrzostw Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie Sportowym.

Od 10 do 13 października 2016 r. na obiektach strzeleckich KS Śląsk Wrocław odbywały się coroczne zawody strzeleckie „Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie Sportowym” . Swoimi umiejętnościami popisywali się młodzi strzelcy z całego województwa. W/w zawody  uznawane są za Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie.

„Jedynkę” reprezentowała drużyna złożona z uczniów klas VI-tych. W kategorii Szkół Podstawowych reprezentacja naszej placówki po zaciętym boju zajęła  II miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia siedem startujących placówek.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców Dawid Opyrchał zajął czwarte miejsce (na 147 startujących)  a wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Maja Wesołek zajmując VI miejsce (na 139 startujących).

Wszystkim młodym strzelcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko w strzelectwie.

          Skład drużyny: Natalia Bajaś, Gerard Bednarek, Bartosz Cisowski, Tamara Kozakiewicz, Mikołaj Kozłowski, Marcin Lasak, Piotr Maciak, Izabela Olejnik, Dawid Opyrchał, Karolina Puźniecka, Mikołaj Ryglicki, Dominika Tarkiewicz, Maja Wesołek

                                                                                       opiekun drużyny strzeleckiej: M. Zarzycki

sprawozdanie-z-mistrzostw-dolnego-sl-foto

Bookmark the permalink.

Comments are closed.