SPRAWOZDANIE Z LEKCJI OTWARTEJ POŁĄCZONEJ Z PRZEDSTAWIENIEM BOŻONARODZENIOWYM DLA RODZICÓW KLASY IVa

Dnia 20 grudnia 2013 roku,  uczniowie z klasy IVa, uczęszczający na zajęcia koła teatralnego zaprezentowali premierowy pokaz  montażu słowno-muzycznego pt. ” Wigilijne spotkanie”. Uczniowie wcielając się w role: aniołka, mamy, taty, osieroconej nastolatki, dziecka, sprzedawczyni, bogacza oraz Matki Boskiej próbowali zwrócić uwagę odbiorców na najbardziej aktualne problemy, z jakimi borykają się współcześni ludzie.

Przedstawianie  oglądali zaproszeni rodzice oraz najbliżsi  dzieci z klasy. Na widowni zasiadło 27 osób. Młodzi aktorzy zaprezentowali efekty kilkumiesięcznej pracy. Po zakończeniu występu wspólnie uczestniczyliśmy w świątecznym poczęstunku przygotowanym przez Radę Oddziałową.

a

Sporządziła: Katarzyna Pieńko

Bookmark the permalink.

Comments are closed.