• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Sprawozdanie z akcji „Pyjama Party”.

Już po raz drugi uczniowie dwóch klas: V b i VI a uczestniczyli w niesamowitym wydarzeniu. W nocy z pierwszego na drugiego grudnia nocowali w szkole. Wszystko rozpoczęło się wieczorem, przed osiemnastą pojawili się już pierwsi uczniowie i rozgościli się w sali zabaw. Uczestnicy nie marnowali czasu, pierwsza była zabawa w języku angielskim, czyli „głuchy telefon”. Następnie musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem, a mianowicie wykazać się wyobraźnią : tworzyli pokaz mody, nowe państwo oraz swoje ulubione zwierzę. Wszystkie wypowiedzi były w języku angielskim.  Największą atrakcją  było nagrywanie reklam, które każdy mógł obejrzeć na wielkim ekranie.  Wieczór zakończyła projekcja bajki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.