Sprawozdanie z akcji „Pyjama Party”.

Już po raz drugi uczniowie dwóch klas: V b i VI a uczestniczyli w niesamowitym wydarzeniu. W nocy z pierwszego na drugiego grudnia nocowali w szkole. Wszystko rozpoczęło się wieczorem, przed osiemnastą pojawili się już pierwsi uczniowie i rozgościli się w sali zabaw. Uczestnicy nie marnowali czasu, pierwsza była zabawa w języku angielskim, czyli „głuchy telefon”. Następnie musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem, a mianowicie wykazać się wyobraźnią : tworzyli pokaz mody, nowe państwo oraz swoje ulubione zwierzę. Wszystkie wypowiedzi były w języku angielskim.  Największą atrakcją  było nagrywanie reklam, które każdy mógł obejrzeć na wielkim ekranie.  Wieczór zakończyła projekcja bajki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.