Sprawozdanie z akcji charytatywnej “Pomagamy dzieciom z Domu Dziecka w Jaworze.

 
Dnia 14 listopada uczniowie klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 1 przejęci losem małych podopiecznych z domu dziecka w Jaworze, zorganizowali zbiórkę zabawek, artykułów higienicznych I spożywczych. Podczas zbierania potrzebnych artykułów, w ramach podziękowania uczniowie częstowali domowymi wypiekami, tostami, ciepłą herbatą. Przeprowadzenie takiej akcji pokazało, że los najmłodszych nie jest obojętny naszej młodzieży. 
Akcja zakończyła się pełnym sukcesem dzięki uprzejmości pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach, która pozwoliła nam dokonać zbiórki na terenie szkoły w budynku na ulicy Ociosowej.
Potrzebne artykuły zostały zawiezione do maluchów w piątek 22 listopada. Cieszymy się bardzo, że zawiezione prezenty sprawiły radość innym dzieciom.
 
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.