• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Sprawozdanie z akcji charytatywnej “Pomagamy dzieciom z Domu Dziecka w Jaworze.

Dnia 14 listopada uczniowie klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 1 przejęci losem małych podopiecznych z domu dziecka w Jaworze, zorganizowali zbiórkę zabawek, artykułów higienicznych I spożywczych. Podczas zbierania potrzebnych artykułów, w ramach podziękowania uczniowie częstowali domowymi wypiekami, tostami, ciepłą herbatą. Przeprowadzenie takiej akcji pokazało, że los najmłodszych nie jest obojętny naszej młodzieży.
Akcja zakończyła się pełnym sukcesem dzięki uprzejmości pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach, która pozwoliła nam dokonać zbiórki na terenie szkoły w budynku na ulicy Ociosowej.
Potrzebne artykuły zostały zawiezione do maluchów w piątek 22 listopada. Cieszymy się bardzo, że zawiezione prezenty sprawiły radość innym dzieciom.