• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Sprawność: łyżwiarz zaliczona.

SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK

W ramach realizacji programu „Sprawny Dolnoślązaczek” klasa II a pod opieką wychowawcy i nauczyciela wf-u w dniu 19 II 2019 roku udała się na lodowisko w Polkowicach. Uczniowie zdobywali odznakę sprawnościową: łyżwiarz. Przez cały okres zimowy poznawali podstawowe wiadomości na temat bezpiecznych zabaw na lodzie. Wykonali ćwiczenia i zawsze wspaniale się bawili. Podsumowaniem zajęć na lodowisku było zaliczenie sprawności: łyżwiarz. Cała klasa zdobyła odznaki. Brawo!!!