• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Spotkanie z kolarzami CCC Sprandi Polkowice – Tomaszem Kiendysiem i Bartłomiejem Matysiakiem.

Dnia 16 października o godz. 9:50 odbyło się spotkanie z kolarzami CCC Sprandi Polkowice – Tomaszem Kiendysiem i  Bartłomiejem Matysiakiem.

Kolarze przeprowadzili lekcję „inaczej” z uczniami klasy IId oraz  chłopcami z klasy IVa i IVc. Po zajęciach uczniowie szkolnej gazetki ,,Sówka’’ przeprowadzili wywiad mistrzami kolarstwa. Panowie odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących ich kariery i życia codziennego. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze.