• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Spotkanie z górnikiem w klasie II b

Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze świętami, Mikołajem, ale także ze św. Barbarą i obchodami górniczego święta. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do naszej klasy tatusiów górników.  Na spotkaniu górnicy  omówili wygląd górniczego stroju. Opowiadali o swojej pracy.

Następnie tatuś Wiktora zorganizował konkurs  na odgadnięcie po kolorze pióra w czapce  stanowiska na jakim pracuje górnik. Nagrodą za właściwą odpowiedz były płyty z nagraniem górniczej orkiestry. Dzieci miły  okazję do oglądania zdjęć z kopalni. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewem piosenek górniczych i złożeniem życzeń.

Ta czapka górnicza

Ma puszyste piórka