• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Smacznie i zdrowo – jesienna sałatka warzywna.

W ramach realizacji projektu „Zdrowo i aktywnie” uczniowie klasy II a i II b wykonali pyszną i zdrową sałatkę warzywną. Przed przystąpieniem do pracy przypomnieliśmy sobie,iż na zdrowe funkcjonowanie naszego organizmu ogromny wpływ ma prawidłowe odżywianie, aktywny tryb życia oraz odpowiednia ilość odpoczynku. Krojąc warzywa pamiętaliśmy o zachowaniu higieny, bezpieczeństwie oraz ostrożności. Nasze przepisy okazały się być trafione, czego dowodem były puste miski po degustacji sałatek. Bawiliśmy się pysznie!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.