Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szachów do wzięcia udziału w „Barbórkowym Turnieju Szachowym” który odbędzie się 1 grudnia 2019 r. o godzinie 9:30 na sali gimnastycznej w Gaworzycach.

Barbórkowy Turniej Szachowy
Miejscowość: Gaworzyce
Miejsce: sala gimnastyczna w Gaworzycach
Data rozpoczęcia: 01.12.2019 09:30:00
Data zakończenia: 01.12.2019 11:00:00
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ w GaworzycachOpis wydarzenia:
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 29 listopada na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje.php lub na adres: piotrzahorski@wp.pl. Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z oświadczeniem RODO należy dostarczyć bezpośrednio przed turniejem w momencie weryfikacji zawodników do godz. 9.15. W miarę wolnych miejsc będzie możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów do godz. 9.15
Pamiętajmy, że szachy to bez wątpienia gra towarzyska, kulturalna forma rozrywki znana niemal w każdym zakątku świata, która dzięki swej uniwersalności i prostym zasadom – pozwala rywalizować ze sobą ludziom w różnym wieku i o różnej płci.
Udział jest bezpłatny!
Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy każdego, komu zasady gry w szachy nie są obce, lubi poszerzać swoją wiedzę na temat tej dyscypliny, a przede wszystkim liczy na wspaniałą i pasjonującą rozgrywkę ze swoim przeciwnikiem.
Regulamin, karta zgłoszenia wraz z oświadczeniem na stronie internetowej www.gaworzyce.com.pl. — z: Fundacja KGHM Polska Miedź
 
 
źródło http://miedziowe.pl/
Bookmark the permalink.

Comments are closed.