• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy VII a, Mai Wesołek, osiągnięć w regionalnych konkursach językowych.

5 kwietnia, podczas uroczystej Gali Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązaczek, Maja odebrała tytuł Laureata III Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego. Drugim sukcesem zakończył się udział w konkursie języków obcych dla szkół podstawowych i gimnazjów „Komunikatywny Europejczyk” w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie, gdzie uczennica wywalczyła III miejsce. Brawo!

IMG-20180412-WA0004