• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Scrabble.

Dnia 11 października 2019 roku uczniowie klas V wzięli udział w II Szkolnym Turnieju “Scrabble” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Oto zwycięzcy:

W kategorii indywidualnej:

I miejsce zajęła Hanna Staszewska z kl.V b uzyskując 95 punktów,

II miejsce zajęła Aleksandra Filipowicz z kl.V d uzyskując 94 punktów,

III miejsce zdobyła Natalia Skibik z kl.V e uzyskując 88 punktów,

W  kategorii drużynowej:

I miejsce zajęła drużyna z kl. V e w składzie: Sebastian Łada-Bieńkowski, Adrian Ściana, Natalia Skibik, Igor Pereszczuk, Piotr Andrzejak ( suma punktów 273),

II miejsce zajęła drużyna z kl. V d w składzie: Aleksandra Filipowicz, Magdalena Dziduch, Piotr Wrona, Wiktor Lelko (suma punktów 267 punktów),

III miejsce zajęła drużyna z klasy V b w składzie: Daniela Wojcińska, Nikola Łukojko, Katia Wilczyk, Oliwia Wróbel, Hanna Staszewska

Laureaci dostali drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy.