Rusz głową – gry i zabawy edukacyjne.


akademia


Zapraszamy was do świata nauki, który możecie poznać dzięki zabawie w internecie. Poznajcie nowe oblicze szkoły i nauki. W dzisiejszym,  skomplikowanym świecie jesteśmy określani przez naszą  zdolność do opanowania czytania, pisania, liczenia  i znajomości nowych technologii czyli komputerów. Pragniemy, aby internet stał się zdrowym i bogatym źródłem wiedzy, z którego możecie w wolnej chwili skorzystać, aby się dalej rozwijać.  Skorzystajcie z tej możliwości. Życzymy owocnej i udanej zabawy.

                        Poznaj świat cyfr . Gry i zabawy matematyczne.
                  Poznaj świat zwierząt . Gry i zabawy przyrodnicze.
                       
        Poznaj ciało człowieka. Gry i zabawy zdrowotne.
 Poznaj świat sztuki. Gry i zabawy plastyczne.
                            Poznaj świat komputera. Gry i zabawy informatyczne.                                    
                            Poznaj środowisko w którym żyjesz. Gry i zabawy społecznościowe.
Earth's ResourcesDbaj o ziemię na której żyjesz. Gry  i zabawy ekologiczne.

 

 żródło: http://www.e-learningforkids.org/

 

Comments are closed.