• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Rozstrzygnięcie Regionalnego Konkursu Plastycznego pt.. „Mój wymarzony zawód przyszłości to … ”

Organizator: Legnicka Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Legnicy

Cele edukacyjne konkursu :

– refleksja nad swoją przyszłością i wyborem swojego zawodu, który byłby wykonywany z wielkiej    chęci i pasji,

– rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni

plastycznej.W dniu 30.11.2018 r. organizator powyższego konkursu, w wyniku obrad komisji postanowił wyłonić laureatów.

Z naszej szkoły, na ręce organizatorów wysłano pocztą  i dostarczono 64 prace uczniów.

(W tym z klas I – III  36 prac oraz 28 prac uczniów klas IV – VII).

Możemy poszczycić się laureatami :

Kategoria klasy I – III

I miejsce –  JACEK BOBEŁA KL. I A  (opiekun Renata Janczak)

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce – KATARZYNA ŻMIGRODZKA KL. V B (opiekun Monika Małachowska)

Organizator  zaprasza zwycięzców konkursu wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród dnia 7 grudnia o godz. 10.00 w Legnickim Parku Technologicznym LETIA S.A. ( ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica).

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY , A ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!