Niebezpieczne gry w sieci.

Drodzy Rodzice!

W sieci pojawiła się kolejna niebezpieczna gra. Policja wydaje ostrzeżenie-Rodzice uważajcie. Gra ta rozprzestrzenia się dzięki mediom społecznościowym oraz komunikatorom zainstalowanych w telefonach komórkowych. Szkodliwy program atakuje także urządzenia, do których zostanie pobrany i upublicznia dane osobowe. Jeśli doda się go do swoich kontaktów, pogram zacznie przesyłać na dane urządzenie niepokojące wiadomości. „Ofiara” zaczyna otrzymywać groźby oraz instrukcje nawołujące do wykonywania określonych niebezpiecznych zadań w życiu realnym.

DRODZY RODZICE! KONTROLUJCIE SWOJE DZIECKO W TRAKCIE KORZYSTANIA Z INTERNETU ( W TELEFONIE, LAPTOPIE I KOMPUTERZE), SZCZEGÓLNIE Z APLIKACJII:

  • WHATSAPP MESSENGER,
  • FACEBOOK,
  • INSTAGRAM.

Comments are closed.