• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

,,Razem na święta” -akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta.” Nasi uczniowie na co dzień angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne. Funkcjonująca u nas rada Wolontariatu realizuje działania zasługujące na uznanie.

„Chciałbym, aby te wspaniałe inicjatywy zostały wzmocnione szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy najwięcej osób oczekuje na pomoc. Jestem przekonany, że wsparcie, jakie otrzymają one od uczniów, będzie najlepszym sygnałem, że nie są same i zawsze jest ktoś o nich pamięta” – napisał Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski w liście zachęcającym uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Razem na Święta”.

W naszej szkole :

• zorganizowano zbiórkę darów rzeczowych z przeznaczeniem na prezenty świąteczne dla pacjentów kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu
  • uczniowie kl. IV – VII samodzielnie wykonali kartki świąteczne, napisali życzenia oraz listy i wysłali do podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”,
  • przeprowadzono bożonarodzeniową kwestę na rzecz akcji „Adopcja Serca”,
  • Rada Rodziców zorganizowała kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczono cel charytatywny,
  • Zorganizowano zbiórkę środków higienicznych i zabawek dla podopiecznych domu dziecka w Jaworze.