• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Puchar Świat Dzieci z udziałem naszych karateków.

Z wielką radością i dumą prezentujemy uczniów naszej szkoły, którzy 26.11.2018 r. pod kierunkiem  trenera Bartosza Skwarskiego uczestniczyli w Pucharze Świata Dzieci. Ich wytężona praca w Klubie Karate Tradycyjnego, zaangażowanie oraz wielka pasja do sportu zostały nagrodzone wielkimi  sukcesami. Marcel Strojwąs  uczeń klasy VI a – zdobył tytuł Mistrza Świata w konkurencji kumite oraz brązowy medal w konkurencji kata.Mikołaj Bukraba – uczeń klasy III a – zdobył brązowy medal w konkurencji kataEmilia Pajek uczennica klasy V e – zajęła VI miejsce na świecie w konkurencji kata i kumite.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.