• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r.

Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r. uczniowie klasy II b udali się na zajęcia pn. Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna. Głównym celem spotkania była dobra zabawa, a przy tym doskonalenie spostrzegawczości, zdolności plastycznych oraz logicznego myślenia. W czasie gry uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których wykonywali  wyznaczone zadania. Podczas zabawy drużyny miały okazję do rywalizacji między sobą. W grze wykorzystano elementy pedagogiki oraz logopedii jak również uczestnicy mogli wykorzystać zdolności plastyczne oraz muzyczne. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał „słodką paczuszkę”. Zajęcia W MGBP w Polkowicach sprawiły dzieciom wiele radości.