• Kartaka dla górników
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r.

Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r. uczniowie klasy II b udali się na zajęcia pn. Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna. Głównym celem spotkania była dobra zabawa, a przy tym doskonalenie spostrzegawczości, zdolności plastycznych oraz logicznego myślenia. W czasie gry uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których wykonywali  wyznaczone zadania. Podczas zabawy drużyny miały okazję do rywalizacji między sobą. W grze wykorzystano elementy pedagogiki oraz logopedii jak również uczestnicy mogli wykorzystać zdolności plastyczne oraz muzyczne. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał „słodką paczuszkę”. Zajęcia W MGBP w Polkowicach sprawiły dzieciom wiele radości.