Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r.

Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna kl. II b.Dnia 20.11.2018 r. uczniowie klasy II b udali się na zajęcia pn. Przygoda z Chrapkiem – gra interaktywna. Głównym celem spotkania była dobra zabawa, a przy tym doskonalenie spostrzegawczości, zdolności plastycznych oraz logicznego myślenia. W czasie gry uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których wykonywali  wyznaczone zadania. Podczas zabawy drużyny miały okazję do rywalizacji między sobą. W grze wykorzystano elementy pedagogiki oraz logopedii jak również uczestnicy mogli wykorzystać zdolności plastyczne oraz muzyczne. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał „słodką paczuszkę”. Zajęcia W MGBP w Polkowicach sprawiły dzieciom wiele radości.