• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Przedstawienie edukacyjne dla kl. I-V „Kalejdoskop – czyli poznajmy się i szanujmy nawzajem”.

Przedstawienia przygotowane przez Pana Stanisława Sielickiego z Estrady SAS to już w naszej szkole tradycja. 31.01.2017 r. ponownie odwiedził nas ten artysta. Tym razem przedstawienie edukacyjne nosiło tytuł  „Kalejdoskop – czyli poznajmy się i szanujmy nawzajem” Spotkaniu towarzyszyło wiele konkursów, ale najwięcej emocji wzbudziło budowanie wieży z wiaderek. Nasi uczniowie trafnie odpowiadali na pytania związane ze słynnymi postaciami naszej cywilizacji. Jak zawsze było dynamicznie i wesoło. Gorąca atmosfera, spora dawka uśmiechu pozwoliły miło i przyjemnie odbyć spacer w odległe miejsca, czasy i kultury. Uczestnikami widowiska byli uczniowie klas: Ia, Ib, IIa, IIb, IIc, IId, IIe, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe, IVa, IVc, IVd, Va, Vb, Vd.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców za sponsorowanie przedstawienia.