• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Projekt: ,,Zaprzyjaźnij się z osobą niewidomą’’.

.Jest to efekt współpracy naszej szkoły z Fundacją ,,ŚWIAT WEDŁUG LUDWIKABRAILLE’A’’. W ramach projektu nasi uczniowie zapoznają się z broszurą informacyjną dotyczącą osóbniewidomych, jak również alfabetem Braille’a. W ramach projektu uczniowie kl. IV – VIII poznają społeczne stereotypy dotyczące osóbniewidomych oraz oswoją możliwie występujące lęki przed niepełnosprawnością.Zadania realizowane w ramach projektu przyczynią się do kształtowania właściwych,pozytywnych postaw w stosunku do osób z niepełnosprawnością wzrokową.


Bookmark the permalink.

Comments are closed.