Plakat ,,Konkurs maskotka szkolna"
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Program grantowy Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR” – wydłużenie terminu składania wniosków.

Termin składania oświadczeń w ramach konkursu grantowego Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR” został wydłużony do 29 października 2021r. do godz. 14.00.
Jednocześnie przesyłamy jeszcze raz obowiązujący komplet dokumentów (z prośbą o przesłanie ), które należy złożyć w ramach Granty PPGR. Proszę aby oświadczenie było wydrukowane w całości wraz z zasadami przetwarzania danych osobowych, bo tylko wtedy OŚWIADCZENIE rodzica, bądź pełnoletniego ucznia jest właściwe.

W związku z powyższym przesyłamy w załączeniu:

1. Oświadczenie rodzica.

2. Oświadczenie pełnoletniego ucznia.

3. Regulamin Konkursu.

4. Informacje dodatkowe.