• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Program edukacyjny Leader100

W ramach realizacji programu edukacyjnego Leader100 uczniowie kl. IV-VII pracowali nad kompetencją praca zespołowa. Uczniowie kl. IV podczas lekcji religii zajmowali się pracą w grupach i realizowali temat pt: ,,  ,,Zesłanie Ducha Świętego’’ – wyjaśniamy symbole Ducha Św. Poznajemy zadania Apostołów’’.

W klasach V uczniowie naszej szkoły brali aktywny udział w zajęciach z wychowawcą. W kl. V a integrowali się przy różnorakich zabawach integracyjnych oraz uczyli się tańca:  ,,Jerusalem dance’’.

Z kolei klasa V b doskonaliła umiejętności pracy zespołowej na lekcjach religii. Uczniowie pracowali w małych grupach opracowując zagadnienia dotyczące tematyki św. Teresy   z Lisieux, św. Brata Alberta oraz Ducha Świętego.