• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Prawa dla zwierząt!

Dnia 22 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Zwierząt. Został on ustanowiony przez Klub Gaja dla upamiętnienia ustawy o ochronie zwierząt (1997r.). Z tej okazji uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowali w swoich klasach wystawę zwierząt, na którą zaprosili uczniów klas I-III. Zaproszeni goście mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek nt. przyniesionych zwierzątek od ich właścicieli, wśród których znalazły się gołębie, jeż, chomiki, królik, rybki, piesek, świnka morska, … Przewodnim celem przedsięwzięcia było uświadomienie dzieciom, iż zwierzęta tak jak ludzie mają swoje prawa – prawo do życia, prawo do poszanowania, prawo do troski, prawo do opieki. To był bardzo emocjonujący i pełen wrażeń dzień.