• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Poznajemy życie w dawnej wsi- wycieczka do Jakubowa Lubińskiego.

7 października klasy V d i VII b odwiedziły “Zagrodę Świerkowe Zacisze” w Jakubowie Lubińskim. W ramach zajęć warsztatowych dzieci nauczyły się samodzielnie wyrabiać masło oraz przyozdabiać słoiczki. Gospodarz skansenu opowiedział historię powstania tego miejsca. Pokazał dawne maszyny rolnicze oraz narzędzia dawnych mieszkań. Podsumowaniem zajęć była gra edukacyjna w terenie. Pod koniec dnia przygotowano ognisko z kiełbaskami. Na wycieczce nie zabrakło czasu na gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.