Powiatowy turniej piłki nożnej

Sprawozdanie z powiatowego turnieju piłki nożnej

“Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W dniu 05 listopada 2014r odbył się powiatowy turniej piłki nożnej  w kategorii U8,U 10 i U 12 „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.  W rozgrywkach  dla dzieci U 12 (rocznik 2001) wystąpiło 5 drużyn reprezentujących szkoły w Polkowicach, Przemkowie, Wysokiej,  Radwanicach i Gaworzycach. Każda drużyna rozegrała po 4 mecze w wymiarze 10 minut. Dzieci wykazały się niezwykłym  zaangażowaniem i olbrzymią ambicją w akcjach ofensywnych, jak i defensywnych. Z dużą determinacją dążyły do zwycięstwa, oczywiście zgodnie z zasadami fair play. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za  poszczególne miejsca. Nasza reprezentacja zajęła ostatecznie bardzo dobre 3 miejsce                 w powiecie.

Skład naszej drużyny: Bąk Hubert kl.Vc, Strzelec Przemysław kl.Vc, Mazurek Kornel kl.Vb, Baran Miłosz kl.Vb, Giełażyn Krzysztof kl.Vb, Pachurka Patryk kl.Vc, Kowal Jakub kl.Vb, Karp Robert kl.Vb, Maziarz Michał kl.Vb, Bukatowicz Dominik kl.Vb, Bąk Adrian kl.Vc, Gracjan Kisiecki kl.Va.

Zaangażowanie młodych sportowców w rozgrywki pokazuje, jak wielką pasją i atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu jest dla nich gra w piłkę nożną. Poprzez udział w turnieju  pomagamy dzieciom spełniać ich marzenia i pasje, jest dla nas powodem do dumy. Jestem przekonana, że nasze zaangażowanie zaprocentuje nie tylko rozwojem ich piłkarskiego talentu, ale pomoże im również w kształtowaniu silnego charakteru i prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Elżbieta Marciniak