Pomóż Rodakom na Ukrainie


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, co jest powodem do zaproszenia Uczniów , Rodziców oraz Pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Pomóż rodakom na Ukrainie”.

We współpracy ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach ogłaszamy zbiórkę darów rzeczowych, którą zainicjowała fundacja Studio Wschód pod kierownictwem dziennikarki TV Wrocław – pani Grażyny Orłowskiej – Sondej . Pomóżmy dzieciom na Ukrainie, które żyją w wielkim ubóstwie i potrzebują natychmiastowego wsparcia. Brakuje żywności i środków sanitarnych. Przygotujmy prezenty mikołajkowe dla uczniów polskich szkół.

Potrzebna jest żywność o wydłużonym terminie przydatności do spożycia (makarony, kasze, słodycze, konserwy, ryż, olej, kawa, herbata itp.), środki czystości, środki sanitarnae (maseczki, rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji).

Liczymy na Waszą pomoc! Dary zbierane są w budynku Starostwa do 9 grudnia.

Koordynator wolontariatu SOP 1

Marta Kucharczyk

Bookmark the permalink.

Comments are closed.