Pomoc dla Ukrainy

Drodzy Rodzice

Nasza szkoła wspiera akcję pomocy dla Ukrainy. Zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się do działań podejmowanych na terenie Gminy Polkowice. Zbiórka darów odbywa się od dnia 28 lutego, w godzinach od 15.00 do 21.00 w budynku byłego domu dziecka „Skarbek” przy ul. Browarnej. W chwili obecnej zbierane są następujące rzeczy:
– długoterminowa żywność: woda, konserwy, makaron, ryż, kasza, herbata, kawa, słodycze, zupy instant, mleko modyfikowane dla dzieci,
– środki higieny osobistej: pieluchy, pasta do zębów, szczoteczki, szampony, mydła, chusteczki nawilżane, podpaski,
– lekarstwa pierwszej pomocy: bandaże, środki opatrunkowe i do dezynfekcji, leki przeciwzapalne i przeciwbólowe,
– koce, śpiwory, ręczniki– NOWE!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.