• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Polskie płazy i gady” – XII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy.

27 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w Buczynie. Udział w konkursie był okazja do zaprezentowania uczniowskich wiadomości i umiejętności w zakresie przyrody. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Puźniecka z klasy VI b , Mateusz Adamowicz z klasy V b i Tymoteusz Krękiewicz – Bryk z klasy VI c. Uczniowie rozwiązując test, krzyżówkę oraz uczestnicząc w zabawach dydaktycznych pokonali rywali z Powiatu Polkowickiego i zdobyli I miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SONY DSC SONY DSC