• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Polecane strony oświatowe.

Polecane linki do stron dla nauczycieli

www.men.gov.pl – Ministerstwo Edukacji Narodowej

www.cke.edu.pl – Centralna Komisja Edukacyjna

www.oswiata.abc.com.pl – Oświata

www.ore.edu.pl – Ośrodek Rozwoju Edukacji

www.ibe.edu.pl – Instytut Badań Edukacyjnych

www.npseo.pl – System Ewaluacji Oświaty

www.scholaris.pl – Portal wiedzy dla nauczycieli

www.eduseek.interklasa.pl
 – Polski Portal edukacyjny

www.obut.edu.pl – Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów

www.oskko.edu.pl – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

www.toc.edu.pl – TOC dla edukacji

www.eduinfo.pl – Wszystko na temat oświaty

www.kluczdouczeniasie.pl – Program wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Wg L. Wygotskiego

www.edunews.pl – Portal o nowoczesnej edukacji

www.eduseek.pl – największy portal edukacyjny, podzielony na trzy części: dla uczniów, rodziców i nauczycieli; treści dydaktyczne uporządkowane są według przedmiotów szkolnych, zawiera m.in. katalog stron edukacyjnych, forum dyskusyjne, porady prawne, informacje o kursach i szkoleniach, mnóstwo pomocy dydaktycznych.
www.interklasa.pl – portal zawiera stale aktualizowany katalog polskich zasobów edukacyjnych w sieci, strony WWW wszystkich szkół biorących udział w programie Interkl@sa, skrzynki pocztowe uczniów i nauczycieli.

www.szkola.net – polski portal edukacyjny dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zawiera m.in. materiały pomocnicze do nauki, konspekty dla nauczycieli, serwisy tematyczne, wszystkie przedmioty szkolne z animacjami, grami i konkursami oraz bezpłatne konta i strony www. Serwisy: gry, komputery, muzyka, sport, motoryzacja, świat nauki.

www.edu.com.pl – Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej, zawiera aktualności edukacyjne, internetową bazę szkół, giełdę podręczników i książek, ogłoszenia nt. korepetycji

www.eduforum.pl – portal edukacyjny – a w nim: ciekawe artykuły, aktualności oświatowe, katalog stron www, forum dyskusyjne, przykładowe konspekty, oferty pracy, do ściągnięcia programy komputerowe przydatne w szkole

www.gazeta.pl/edukacja – serwis w portalu Gazeta.pl – są tu m.in. aktualności edukacyjne, teksty dyktand, ciekawe omówienia lektur szkolnych, testy na koniec gimnazjum i szkoły podstawowej, testy logiczne i psychologiczne, dział poświęcony nauce jęz. obcych, dział komputery i edukacja

www.profesor.pl – serwis oferuje aktualności oświatowe, dużo materiałów dydaktycznych dla nauczycieli, katalog stron WWW, porady, forum dyskusyjne.

www.oeiizk.edu.pl – serwis edukacyjny “Komputer w Szkole” opracowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów zawiera przykłady zastosowań komputera w nauczaniu poszczególnych przedmiotów, ciekawe artykuły, programy autorskie, strony dotyczące doskonalenia zawodowego, linki do stron o tematyce edukacyjnej.

www.bykom-stop.avx.pl – strona kampanii na rzecz przestrzegania reguł ortografii w sieci.

www.ceo.org.pl – Centrum Edukacji Obywatelskiej

Comments are closed.