• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Pokaz iluzjonistyczny zaprezentowany dla klas II.

W piątek 19 X 2017 r. uczniowie klas II wzięli udział w pokazie iluzjonistycznym zaprezentowanym przez Tatę Franka- ucznia klasy II a! To, co widzieliśmy zapierało nam dech w piersiach. Wielu nie mogło uwierzyć własnym oczom. Latający stolik, unosząca się w powietrzu laseczka, znikające i latające banknoty, zmieniające się piłeczki, same zawiązujące się sznurówki czy przemieszczające się światełka – to tylko część niezwykłych czarów, którymi oczarował uczniów Tata Franka. To był niezwykły pokaz!