• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Pokaz historyczny w przedszkolu z udziałem ucznia klasy VIII d – Mikołaja Ryglickiego.

Mikołaj Ryglicki uczeń klasy VIII d oraz członek grupy rekonstrukcji historycznej spotkał się z nauczycielami i dziećmi z Przedszkola Miejskiego numer 6.  Wcielił się tam w postać żołnierza  LWP w umundurowaniu z roku 1943. Wraz z innymi uczestnikami pogadanki zainteresował maluchy tematyką II Wojny Światowej. Zaprezentował strój, rekwizyty oraz broń wchodzącą w skład ekwipunku bojowego. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o działaniach wojennych. Taką lekcję historii przedszkolaki zapamiętają na długie lata.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.