Pogadanki na ten temat bezpieczeństwa z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.

Już za kilka dni rozpoczną się w naszym województwie ferie zimowe. Będą one trwały od 10 do 23 lutego. To dla dzieci i młodzieży szkolnej upragniony czas wypoczynku. Aby był on szczęśliwy i wszyscy wrócili do swoich domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i w miejscu zamieszkania.

Dlatego już od tygodnia w naszej szkole, na każdej lekcji techniki są przeprowadzane pogadanki na ten temat. Funkcjonariusze Straży Miejskiej Pani st. straż. Agnieszka Dąbrowska oraz Pani mł. straż. Marta Nalepa-Gacek zaznajamiały wszystkie dzieci z tym bardzo ważnym tematem. Wierzymy, że uczniowie po zasłużonym dla siebie wypoczynku wrócą do szkoły cali i zdrowi. Pamiętajmy, że podstawową zasadą, jest zdrowy rozsądek i ostrożność.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.