Podziękowania dla Pana Przemysława Majewskiego ( 4P SOLO) za otrzymane płyty w ramach projektu “100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości”

 

W ramach obchodów 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klasy III c otrzymali płyty “Międzywojenna nuta” od Pana Przemysława Majewskiego.  W ramach projektu “100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” Pan Majewski przez cały rok od ubiegłej rocznicy rozdawał 100 tysięcy sztuk swojego albumu „Międzywojenna nuta”. Na płycie  pojawiły się utwory Mieczysława Foga, czy Eugeniusza Bodo, takie jak: “Umówiłem się z nią na 9”, “Ta ostatnia niedziela”, “Zimny drań”, “Tylko we Lwowie”. To tylko kilka szlagierów podanych w nowoczesnych, rapowych aranżacjach z dobrze znanymi refrenami, ale i z autorskimi propozycjami nowych tekstów.  Serdecznie dziękujemy za płyty,które otrzymali nie tylko uczniowie ale i część nauczycieli oraz dyrekcja szkoły. Album łączy Polaków bez względu na wiek a pamięć o dwudziestoleciu międzywojennym jest wciąż żywa, szczególnie w świadomości młodych pokoleń. 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.