• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Podsumowanie szkolnego etapu XIV Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego dla Uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”

 Dnia 13.10.2016 roku odbył się szkolny etap XIV Dolnośląskiego  Konkursu Interdyscyplinarnego dla Uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”.  W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas V i VI. Uczniowie rozwiązywali test złożony z 22 pytań zamkniętych i otwartych z języka polskiego i z matematyki. Wszyscy uczniowie po zakończeniu konkursu stwierdzili, że zadania były trudne.

Wyniki:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Liczba punktów

(max 27)

1

Puźniecka Karolina

VI B

20

Maciak Piotr

VI A

2

Wesołek Maja

VI A

19

3

Zarzycki Mikołaj

V B

18

Zwycięzcom gratulujemy!

Szkolna Komisja Konkursowa:

 Agnieszka Walkowiak

Natalia Sznajdrowicz

Marzena Purzycka

Bookmark the permalink.

Comments are closed.