Podsumowanie szkolnego etapu XIV Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego dla Uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”

 Dnia 13.10.2016 roku odbył się szkolny etap XIV Dolnośląskiego  Konkursu Interdyscyplinarnego dla Uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”.  W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas V i VI. Uczniowie rozwiązywali test złożony z 22 pytań zamkniętych i otwartych z języka polskiego i z matematyki. Wszyscy uczniowie po zakończeniu konkursu stwierdzili, że zadania były trudne.

Wyniki:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Liczba punktów

(max 27)

1

Puźniecka Karolina

VI B

20

Maciak Piotr

VI A

2

Wesołek Maja

VI A

19

3

Zarzycki Mikołaj

V B

18

Zwycięzcom gratulujemy!

Szkolna Komisja Konkursowa:

 Agnieszka Walkowiak

Natalia Sznajdrowicz

Marzena Purzycka

Bookmark the permalink.

Comments are closed.