Podsumowanie konkursu szkolnego „Mój słownik obrazkowy”.

„Mój słownik obrazkowy”  – to tytuł przeprowadzonego w listopadzie konkursu językowego, którego przedmiotem  było wykonanie karty słownika obrazkowego w określonych blokach tematycznych. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy I-III

I miejsce – Hanna Lenort, klasa 2c

II miejsce – Katarzyna Madej, klasa 3a

III miejsce – Nikola Korniej, klasa 2c

Klasy IV-VI – kategoria j. niemiecki

I miejsce – Katarzyna Opiłka, klasa 6c

II miejsce – Amelia Świeżowska, klasa 5d

III miejsce – Magdalena Litwin, klasa 5c

Klasy IV-VI – kategoria j. angielski

I miejsce – Maria Lenort, klasa 4c

II miejsce – Julia Bielak, klasa 5a

III miejsce – Amelia Kuczkowiak, klasa 4b

Wyróżnienia:

Maja Włodarczyk (1a), Jakub Prokopowicz (1a), Tymoteusz Wilk (1b), Karol Szulc (1c), Julian Musielak (1c), Miłosz Bielak (2b), Mateusz Piórkowski (2b), Mikołaj Kanikuła (3a), Julia Sznajdrowicz (3 a)  Fabian Musielak (3a),  Miłosz Gorczyca (3b), Julia Dolna (4c), Karolina Lompa (5e), Dawid Matwiszyn (4a), Małgorzata Lisowiec (5b), Weronika Sperka (6c), Bartosz Szulc (5a), Julia Jóśko (5a), Jakub Woźniak (5e), Filip Kanikuła (5b), Pola Krzeszowska (4c), Michał Zieliński (4d), Kornelia Łowkis – Stec (4e), Tola Sowa (4a), Oliwia Kotwicka (5b), Alicja Sowa  (6b), Weronika Olszewska (5b), Anastazja Marszał (5b), Kinga Margan (4a), Martyna Spiak (5d), Mateusz Ozga (5b), Nikola Łukojko (4b), Szymon Prokopowicz (5d), Hanna Paszkiewicz (4c), Grzegorz Krzeszowski (6a), Marcel Boczek (4c), Oliwia Kotwicka (5b), Dominik Szydek (4e)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za aktywny udział w konkursie!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.