• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Podsumowanie konkursu świetlicowego „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

W grudniu nauczyciele świetlicy zorganizowali Rodzinny Konkurs plastyczno- techniczny pod nazwą „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

Głównym celem konkursu było wykonanie ozdoby bożonarodzeniowej z materiałów ekologicznych i wprowadzenie uczestników w świąteczny nastrój.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Ozdoby wykonane z materiałów ekologicznych były przepiękne.Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy ! 🙂

Miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu są:

I miejsce- Julia Wesołek klasa III a,

II miejsce- Natasza Skwarska klasa II c,III miejsce – Hanna Hajek klasa I a,

Wyróżnienie- Marcel Kurek klasa III c, Marcelina Wojtiuk klasa I b, Nikola Korniej klasa IV c, Milena Rucińska klasa I c.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z podsumowania konkursu.