• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Podsumowanie I semestru.

Jak co roku klasy I-VI przygotowały i zaprezentowały podczas oficjalnej uroczystości program artystyczny na zakończenie semestru.  Na dużej sali gimnastycznej przed zgromadzonymi gośćmi i rodzicami zaprezentowali się przedstawiciele każdej klasy ukazując swoje talenty. Podczas uroczystości można było poznać laureatów konkursów, którzy w tym semestrze osiągnęli wspaniałe rezultaty w różnych zmaganiach, najlepszych sportowców oraz uczniów wyróżnionych stypendiami za wyniki w nauce i zachowaniu. Gratulujemy serdecznie wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów, a pozostałych zachęcamy do naśladowania takich postaw.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.