Plebiscyt pt. „Książkowa lista przebojów”.

biblioteka2

W dniach 5 – 12 października 2015 r. w naszej szkole przeprowadzono plebiscyt pt.. „Książkowa lista przebojów”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Na kartach do głosowania wypisywali tytuły trzechnajciekawszych, ich zdaniem, książek dla dzieci i młodzieży, a kartę wrzucali do urny. Następnie wszystkie głosy zostały policzone i powstała

„Książkowa lista przebojów”:

  1. Hugh. Lofting„Doktor Dolitle i jego zwierzęta”
  2. Jeff Kinney„DziennikCwaniaczka”
  3. Joanne K. Rowling„Harry Potter”
  4. Antone de Saint-Exupery„Mały Książę”
  5. Carlo Collodi „Pionokio”
  6. Ferenc Molnar „Chłopcy z Placu Broni”
  7. Kornel Makuszyński „Koziołek Matołek”
  8. Francesca Simon „Koszmarny Karolek”
  9. Sempe i Goscinny„Mikołajek”
  10. 10. C. S. Lewis „Opowieści z Narnii”

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.