Piżama Party.

W nocy z 9 na 10 marca 2018 r. w naszej szkole po raz trzeci odbyła się Piżama Party. Na imprezę przybyli uczniowie klasa IVa p. Doroty Kołodziejczyk – Iwanowskej oraz klasa IV c p. Doroty Hass zabierając ze sobą poduszki, piżamy, śpiwory i przybory do codziennej toalety. Uczestnicy przebrani w piżamy bawili się na sali zabaw. Najciekawszą zabawą były kroki taneczne oraz takie zabawy jak: podchody, milionerzy, uno. O godzinie 20. 00 odbyła się kolacja w postaci pizzy.

Dużym zainteresowaniem podczas zabaw cieszyły się podchody, podczas których uczniowie odszukiwali w grupach wskazówek do zagadek, a finalnie do słodkiego skarbca. Wspólne zabawy trwały do później nocy, a seans filmowy trwał prawie do rana. Dziękujemy wychowawcom oraz wspierającym ich rodzicom podczas wydawaniu kolacji, opiece i organizacji gier, a również czuwaniu w nocy: p. Zimkowskiej, p. Gajewskiej, p. Bukatowicz, p. Sroce, p. Kołtowskiej-Dyrcz, p. Karkos.