• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„PISZEMY LISTY DO CHORYCH DZIECI Z MARZYCIELSKIEJ POCZTY”.

SPRAWOZDANIE Z  AKCJI

„PISZEMY LISTY DO CHORYCH DZIECI Z MARZYCIELSKIEJ POCZTY”.

 

W dniach od 9 do 18 października 2013 r. w naszej szkole w ramach Tygodnia Pisania Listów TPD „Iskierka” zorganizowało akcję „Piszemy listy do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty”.  Uczniowie z kl. 0 II,  I c,  II a , II  i III b z wychowawczyniami, a także z kl. IV a, V b, V c, VI c pod czujnym okiem pani K. Pieńko napisali listy lub wykonali prace plastyczne dla wybranych podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”. W sumie wysłaliśmy kilkanaście pojedynczych listów  i  8 wielkich kopert zapakowanych po brzegi w listy pełne życzliwości i otuchy dla chorych dzieci  –  każda do kogoś innego.

Wielkie podziękowania dla Was wszystkich, którzy znaleźliście czas i ochotę, by pomóc innym.

Organizatorzy

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.