• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

“Pismo chińskie dla każdego”.

Chiny są 30 razy większe od Polski, Mur Chiński widać z kosmosu, a pismo chińskie nie jest aż takie trudne. Dowiedziały się o tym dzieci z klasy II b odwiedzający  2 listopada 2015r. Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach. Wybrały się w daleką podróż do Azji.  Podczas prezentacji multimedialnej zobaczyły Wielki Mur Chiński, Mount Everest i Armię Terakotową. Dowiedziały się też, że to Chińczycy wynaleźli m.in. papier i kompas. Później dzieci spróbowały własnych sił w pisaniu chińskich znaków i zrobiły kolorowe chińskie wachlarze.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.