• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

“Pismo chińskie dla każdego”.

Chiny są 30 razy większe od Polski, Mur Chiński widać z kosmosu, a pismo chińskie nie jest aż takie trudne. Dowiedziały się o tym dzieci z klasy II b odwiedzający  2 listopada 2015r. Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach. Wybrały się w daleką podróż do Azji.  Podczas prezentacji multimedialnej zobaczyły Wielki Mur Chiński, Mount Everest i Armię Terakotową. Dowiedziały się też, że to Chińczycy wynaleźli m.in. papier i kompas. Później dzieci spróbowały własnych sił w pisaniu chińskich znaków i zrobiły kolorowe chińskie wachlarze.