Pierwsze spotkanie uczniów kl. I a z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Polkowicach.

Czy książka może nas zaciekawić? Oczywiście. Przekonali się o tym uczniowie kl. 1 a, którzy dnia 22 października 2015r. po raz pierwszy odwiedzili Miejsko-Gminną Publiczną Bibliotekę w Polkowicach. Już od samego początku było to spotkanie pełne wrażeń. W bibliotece panowała awaria prądu, co dodało klimatu naszemu zwiedzaniu. Odwiedziliśmy poszczególne działy biblioteki, m.in.: Wypożyczalnię Główną, Dział Multimedialny, Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, Czytelnię oraz najważniejszy dla nas – Dział Dziecięco-Młodzieżowy. Poznaliśmy główne zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych oraz różne rodzaje i formy książek. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się książeczki “3D” oraz książki w formie poduszek. Na koniec spotkania każdy otrzymał w prezencie wyjątkową zakładkę. Czekamy na kolejne spotkania!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.