Pierwszaki obchodzą Międzynarodowy Dzień Kropki

15.09.2016 r. uczniowie kl. I a i I b obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień, który ma przypominać dzieciom, że każdy ma jakiś talent, tylko musi go w sobie poszukać. Od maleńkiej kropki bowiem wszystko może się zaczynać. Trzeba próbować i nie można się zrażać po pierwszej nieudanej próbie. Najpierw dzieci obejrzały film o małej Vashti, a potem zaczęło się prawdziwe szaleństwo kropkowe. Wycinały i naklejały na siebie kolorowe kropki, kropki zamieniały w różne przedmioty, rysowały po kropkach, puszczały bańki mydlane, kropki tworzyły z własnych ciał, liczyły kropki, skakały przez olbrzymie kropki i kolorowały jeszcze większe kropy. Oj, ile to kropeczek, kropek i krop powstało tego dnia!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.