• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Panna Marzanna w klasie VI c

Marzanno, Marzanno!

Ty zimowa panno !

Ciebie w wodę wrzucamy,

bo już niedługo wiosnę powitamy!

Zbliżający się Pierwszy Dzień Wiosny stał się świetną okazją do wspólnych  działań w klasie VI c.  Uczniowie, chcąc pożegnać już zimę, a powitać upragnioną wiosnę,  postanowili w tradycyjny sposób  wykonać pannę marzannę. W tym wiosennym przedsięwzięciu ochoczo  pracowali   ze sobą chłopcy jak i dziewczęta. Powstała klasowa  marzanna z ekologicznych materiałów. Wykonana kukiełka wszystkim bardzo się podobała.  Efekt pracy uczniów został zaprezentowany jury w Konkursie „Panna Marzanna” organizowanym przez Centrum Kultury w Polkowicach.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.