• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Ostatnie przygotowania do Szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Od dwóch miesięcy, w każdą środę dzieci z koła technicznego spotykają się na warsztatach i przygotowują ozdoby świąteczne. Na ostatnich zajęciach przygotowywaliśmy stroiki, które wraz z innymi ozdobami zostaną wystawione w szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym.

Cel tego przedsięwzięcia jest dla dzieci bardzo ważny. Środki, które zostaną pozyskane, w całości zostaną przekazane na program „Adopcja Serca”.  Już dziś, w imieniu dzieci,  serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 19-20.12.2019r.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.