• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Szkolna Rada Wolontariatu.

NASZE AKCJE

Sprawozdanie z akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

W dniu 11 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz programu „Adopcja Serca”.

W 2015r. społeczność szkolna podjęła moralne zobowiązanie do zapewnienia edukacji 11-letniej dziewczynce z Kongo. Polega ono na comiesięcznych wpłatach kwoty 74 zł na konto fundacji finansującej edukację naszej podopiecznej.

Dnia 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, członkowie szkolnego wolontariatu prowadzili kwestę na rzecz „Adopcji Serca”. Rodzice, którzy wzięli czynny udział w zbiórce otrzymywali w podziękowaniu papierowe aniołki. Aniołki były wykonywane od 13 listopada przez uczniów naszej szkoły w ramach lekcji techniki oraz spotkań członków wolontariatu szkolnego.