• Kartaka dla górników
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Szkolna Rada Wolontariatu.

Rok szkolny 2021/2022

NASZE AKCJE

Sprawozdanie z akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

Dnia 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, członkowie szkolnego wolontariatu prowadzili kwestę na rzecz „Adopcji Serca”. Rodzice, którzy wzięli czynny udział w zbiórce otrzymywali w podziękowaniu papierowe aniołki. Aniołki były wykonywane od 13 listopada przez uczniów naszej szkoły w ramach lekcji techniki oraz spotkań członków wolontariatu szkolnego.