• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Szkolna Rada Wolontariatu.

NASZE AKCJE

Sprawozdanie z akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

W dniu 11 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz programu „Adopcja Serca”.

W 2015r. społeczność szkolna podjęła moralne zobowiązanie do zapewnienia edukacji 11-letniej dziewczynce z Kongo. Polega ono na comiesięcznych wpłatach kwoty 74 zł na konto fundacji finansującej edukację naszej podopiecznej.

Dnia 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, członkowie szkolnego wolontariatu prowadzili kwestę na rzecz „Adopcji Serca”. Rodzice, którzy wzięli czynny udział w zbiórce otrzymywali w podziękowaniu papierowe aniołki. Aniołki były wykonywane od 13 listopada przez uczniów naszej szkoły w ramach lekcji techniki oraz spotkań członków wolontariatu szkolnego.