Olimpiada Kopernika – zakwalifikowani do II etapu

Olimpiada ta jest Konkursem Powiatowym, który został umieszczony w spisie konkursów i olimpiad, które pozwalają uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Z naszej szkoły do etapu II zakwalifikowani zostali:

  • w kategorii Ekologia: Olimpia Kościelna,
  • w kategorii Matematyka: Mateusz Ozga i Olivia Kotwicka,
  • w kategorii Fizyka: Wandycz Wojciech, Lisowiec Małgorzata, Kotwicka Oliwia, Świeżowska Amelia, Kawa Nikola,
  • w kategorii Język Angielski: Kaja Biczkowska i Michalina Kustrowska.

Jeśli nic nie stanie nam na przeszkodzie, to kolejny etap odbędzie się 28 lutego 2022 roku oraz 1 marca 2022 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie – szczegóły w regulaminach. Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!!!

Olimpiada Kopernika – zakwalifikowani do II etapu (1lo.lubin.pl)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.