• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt: „Oblicze Dzieciątka Jezus, które powitali Trzej Królowie”

Dobry wieczór! Zachęcam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM
KONKURSIE PLASTYCZNYM pt: „Oblicze Dzieciątka Jezus, które powitali Trzej Królowie”
Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.
Prace należy przynosić i składać do 18 stycznia 2019 roku do p. Małgorzaty Klepackiej
Technika wykonania prac: dowolna plastyczna (rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo, collage (kolaż), witraż, wydzieranka itp.)
Format pracy: A4, A3, A2
Ocena prac: Prace zostaną ocenione przez Jury złożone z przedstawicieli Fundacji Orszak Trzech Króli, plastyków i artystów malarzy.
Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: zgodność z tematem, oryginalne spojrzenie autorów na tematykę konkursu i samodzielność wykonania pracy. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia pracy, którą ma katecheta Małgorzata Klepacka

Małgorzata Klepacka